Zima k nám už v posledných dňoch konečne dorazila a ľudia si začínajú uvedomovať blížiace sa sviatky a zimný čas. Túto skutočnosť využívajú mnohé spoločnosti na zvýšenie zisku, keď zaradia do predaja rôzne limitované ponuky, ale špeciálne vyrobené produkty, ktoré inokedy v roku jednoducho nekúpime. Príkladom takýchto produktov je aj 8 limitovaných verzií špeciálnej whisky, ktorá patrí ku seriálu Game of Thrones.

zdroj: ReserveBar

Osem rôznych fliaš kvalitnej single malt Škótskej whisky, z ktorých každá ma svojej etikete iný symbol z populárneho televízneho seriálu. Zaujímavosťou je aj fakt, že každá z týchto fliaš nesie na sebe názov inej známej destilárne: Clynelish, Royal Lochnagar, Dalwhinnie, Cardhu, Lagavulin, Talisker, The Singleton Of Glendullan a Oban. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: ReserveBar

Každá z fliaš nesie na svojom obale iný unikátny symbol, spojený s celosvetovo populárnym seriálom Game of Thrones. Každá z fliaš je iná a tak povediac rovnaká, ale jedna z nich sa odlišuje od ostatných. Je tajomne tmavá a má reprezentovať Nočnú Hliadku. Každá z fliaš má taktiež aj vlastnú špecifickú príchuť a nádych spoločnosti, ktorá ju vyrobila.

zdroj: ReserveBar

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here