31-ročný Američan Kyle Jones je slobodný mladý muž, ktorému sa páčia ženy vyššieho veku. Láska jednoducho nepozná žiadne hranice a vekový rozdiel nemusí byť vôbec žiadnou prekážkou.

To dokazujú aj vzťahy, ktoré má Kyle s viacerými ženami v dôchodcovskom veku. Dokonca jedna z jeho známostí, menom Marjorie McCool, má neuveritelnýchných 91 rokov!

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
vewww.barcroft.tv

Aj keď si to možno mnohí nevedia celkom reálne predstaviť, Kyle sa netají tým, že s 91-ročnou Marjorie vedú aktívny sexuálny život. Kyle pre Barcroft.TV hovorí: „Každého mozog je nastavený inak – niektorým chlapom sa páčia blondínky, iným brunetky, niektorým zasa iní chlapi. Mne sa páčia staršie ženy.“ Kyle, ktorý pracuje v call centre, mal prvý vzťah so značne staršou 50-ročnou ženou, už ako 18-ročný.

Svoje známosti si vyhľadáva cez internetové zoznamovacie stránky. Hľadá hlavne vo vekovej skupine medzi 60-80-ročnými ženami. Ako sám hovorí, keď osloví nejakú staršiu dámu, jej prvá reakcia býva v zmysle „Si trošku primladý.“ No vďaka jeho vytrvalosti dokáže ženu presvedčiť, že to môže byť zábava. Aj keď je Kyle oficiálne single, stretáva sa a randí s asi piatimi ženami súčasne. Dokonca ich vodí domov a predstavuje ich svojej matke.

www.barcroft.tv

Mnohé zo žien, s ktorými Kyle randí, nemôžu uveriť tomu, že tak mladému mužovi môžu pripadať atraktívne. On je však v tomto neoblomný a tvrdí, že sa mu páčia vrásky a taktiež prirodzene ovisnuté prsia. Nie je fanúšikom plastických operácií a umelých prsníkov. A čo sa týka farby vlasov, nerád používa slovo „šedivé“, ale hovorí, že sa mu páči platinová farba a uprednostňuje prirodzenú farbu vlasov.

Je však jasné, a aj samotnému Kyleovi, že jeho vzťahy nemajú dlhú budúcnosť. Hovorí: „Možno by som si rád našiel tú pravú a usadil sa. No viem, že by zomrela skôr než ja.“
Samozrejme, takáto záľuba v starších dámach sa stretla aj s kritikou. Veľa ľudí si myslí, že Kyle to robí len pre peniaze a že mu ide o dedičstvo. Alebo si ľudia často myslia, že mu jeho staršie partnerky kupujú drahé darčeky a vydržiavajú si ho. Ale on tvrdí: „Nie je to vôbec pravda. Robím to, lebo sa mi to páči a im sa to páči tiež. Randil som so ženami rôzneho finančného spektra, ale nikdy to nie je o tom, čo vlastnia.“

Kyleova mama Ceceila Jones Clark (50) si najskôr myslela, že záľuba jej syna v starších ženách je len nejakou fázou v živote. Keď však Kyle predstavoval svojej matke ďalšie a ďalšie staršie dámy, pochopila, že nejde len o fázu a jej syn má jednoducho záľubu v dôchodkyniach.

Komentáre