Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Keď pochovávajú muža s veľkým srdcom a skvelým zmyslom pre humor, môže to dopadnúť aj takto. V Írsku sa konal pohreb člena ozbrojených síl, ktorý zomrel na následky dlhej a vyčerpávajúcej choroby. Aj napriek tomu, že pohreby sú veľmi smutnými udalosťami chcel svojich blízkych rozosmiať a aspoň troška tieto náročné chvíle odľahčiť.

Zdroj: dailymail.co.uk

Počas pohrebného obradu v Kilmanaghu v Leinstere sa tak stalo niečo, s čím ľudia naozaj nepočítali. Po tom, ako bola rakva spustená do jamy sa ozval hlas nebohého Shaya: „Ahoj, ahoj, pustite ma von. Kde to, preboha, som? Pusťte ma von, je tu tu ku***ská tma. To je kňaz, koho počujem. To som, ja, Shay, ležím v truhle. Som mŕtvy.“ Hlas nebohého spolu s klopaním na drevené veko rakvy bol ešte počas jeho života nahraný s tým, že vojenský veterán si želal, aby jeho pohreb nebol smutný, a aby táto nahrávka zaznela po tom, čo rakvu s jeho telom spustia do jamy.

Zdroj: dailymail.co.uk

Potom nasledovali slová o tom, že sa chce ešte naposledy rozlúčiť. Nahrávka smútočných hostí rozosmiala, niektorí sa naozaj nezdržali, a bolo vidno, že ich situácia úprimne pobavila. O tejto nahrávke vedela len jeho najbližšia rodina, ktorá po pohrebe situáciu komentovala tým, že Shay by určite rád vedel, koľko ľudí sa na jeho poslednom žartíku zasmialo. 

Komentáre