Keď pochovávajú muža s veľkým srdcom a skvelým zmyslom pre humor, môže to dopadnúť aj takto. V Írsku sa konal pohreb člena ozbrojených síl, ktorý zomrel na následky dlhej a vyčerpávajúcej choroby. Aj napriek tomu, že pohreby sú veľmi smutnými udalosťami chcel svojich blízkych rozosmiať a aspoň troška tieto náročné chvíle odľahčiť.

Zdroj: dailymail.co.uk

Počas pohrebného obradu v Kilmanaghu v Leinstere sa tak stalo niečo, s čím ľudia naozaj nepočítali. Po tom, ako bola rakva spustená do jamy sa ozval hlas nebohého Shaya: „Ahoj, ahoj, pustite ma von. Kde to, preboha, som? Pusťte ma von, je tu tu ku***ská tma. To je kňaz, koho počujem. To som, ja, Shay, ležím v truhle. Som mŕtvy.“ Hlas nebohého spolu s klopaním na drevené veko rakvy bol ešte počas jeho života nahraný s tým, že vojenský veterán si želal, aby jeho pohreb nebol smutný, a aby táto nahrávka zaznela po tom, čo rakvu s jeho telom spustia do jamy.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: dailymail.co.uk

Potom nasledovali slová o tom, že sa chce ešte naposledy rozlúčiť. Nahrávka smútočných hostí rozosmiala, niektorí sa naozaj nezdržali, a bolo vidno, že ich situácia úprimne pobavila. O tejto nahrávke vedela len jeho najbližšia rodina, ktorá po pohrebe situáciu komentovala tým, že Shay by určite rád vedel, koľko ľudí sa na jeho poslednom žartíku zasmialo. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here