Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

52-ročný Christopher Dennis, známy pre fanúšikov ako „Hollywood Superman“, bol podľa správ nájdený minulý víkend v San Fernande mŕtvy.

Dennis, známy pre svoju podivuhodnú podobnosť s iným hercom Supermana, Christopherom Reevem, povedal v rozhovore pre The Guardianv roku 2017, že sa považuje za priekopníka medzi dnes ikonickými pouličnými umelcami. 

amedpost.com

Herec však mal aj vzostupy, aj pády. Tvrdí, že sa v roku 2016 stal bezdomovcom, po tom, čo stratil svoj dom, a obrátil sa k práci na ulici, aby získal späť svoje postavenie.

„Keď som bol bezdomovec, jeden z bezdomovcov ma zbil golfovými palicami. Ukradol mi oblečenie a nechal ma tam, aby som umrel,“ povedal Dennis pre The Guardian. „Cítil som sa, akoby som zomrel, pretože bol bez práce a stratil som svoju dôstojnosť a hrdosť.”

Dennis bol medzi fanúšikmi obľúbený, a preto jeho smrť ranila tisíce ľudí po celom svete. The Super Museum in Metropolis, kde mal Dennis svadbu, vydalo na facebooku oficiálne stanovisko, kde praje pozostalým úprimnú sústrasť: „Chris má za tie roky za sebou veľa bojov, vzostupov a pádov. Dúfame, že už odpočíva v pokoji. A modlíme sa za útechu tým, ktorí sa o neho starali a milovali ho.” 

Komentáre