Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Steven Weber a Kenesha Antoine tvorili pár už nejaký ten čas. Steven cítil, že ich láska je tá pravá a preto sa to rozhodol spečatiť žiadosťou o ruku. Rozhodol sa, že tak urobí na ich spoločnej dovolenke v Tanzánií. Chcel byť však originálny, čo sa mu žiaľ stalo osudným.

www.facebook.com/KeneshaAntoine

Počas dovolenky bývali v luxusnej chatke, ktorá mala spálňu pod vodou. Mali teda výhľad na všetku tú krásu pod morskou hladinou. Túto vymoženosť sa Steven rozhodil využiť, a tak napísal čo mal na srdci na papier, ktorý vzal spolu aj s presteňom so sebou. Skočil do vody, pričom ho Kenesha pozorovala a natáčala. „Nedokážem zadržať dych tak dlho, aby som ti tu povedal všetko, čo na tebe milujem. Ale… všetko, čo na tebe milujem, milujem viac každým dňom,“  napísal Steven.

www.facebook.com/KeneshaAntoine

Kenesha nechápala čo sa deje až pokým Steven neotočil papier, kde stálo: „Staneš sa prosím mojou ženou, vezmeš si ma?“  Kenesha bola šťastná a plakala od dojatia.

www.facebook.com/KeneshaAntoine

Bohužiaľ, Steven sa z pod morskej hladiny už nikdy nevynoril. Kenesha zverejnila na sociálne siete srdcervúci odkaz a pripojila aj video. „Nikdy si sa nevynoril z tej hĺbky, takže nikdy nebudeš počuť moju odpoveď. Áno! áno! Miliónkrát áno, vezmem si ťa!! Nikdy sme nedostali šancu osláviť začiatok zvyšku nášho spoločného života. Najlepší deň našich životov sa stal tým najhorším v tom najkrutejšom možnom osudovom zvrate, aký si vieme predstaviť“

Komentáre