Rosenberg o svojej kariére porozprával v šteklivej šou na TV Blesk 50 odstínú Thomase Kruchiny. Moderátora zaujímalo, ako to celé začalo..

Bol som slávny ešte predtým, ako som začal nakrúcať, to bola moja veľká výhoda. Pracoval som ako model a celkom úspešne, dosť som sa objavoval v reklamách,“ povedal Rosenberg. „Potom som tancoval tam ma oslovil Robert Vano, či nechcem niečo nafotiť. Nafotil som preňho akty a on mi povedal, že mám veľké „péro“ a či to neskúsim v porne. Zistil som, že sú tam dobré peniaze a zábava, a tak som do toho šiel,“ prezradil o začiatkoch.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

crop-55114-is-1001563612

Otvorene povedal, že na porne sa dá zarobiť… „Len nesmiete žiť, ako som žil ja a dôverovať svojim kamarátom a známym. To bol môj najväčší problém, že som dôverčivý a ľudia to začali zneužívať.“  

„Mal som hranicu že pod 10 000 českých korún nejdem. Väčšinou som bral tých 12 až 15 000 za scénu, to mohlo byť 25 až 30 000 za deň,“ povedal Rosenberg s tým, že niekedy zvládol nakrúcať 30 dní v mesiaci.

rosenberg-4517

12 rokov po sebe bol nominovaný na najlepšieho pornoherca v Európe aj vo svete, že vždy nevyhral, ho netrápilo. „Mne nešlo o tie ocenenia, mne išlo o prachy“.

V rozhovore dokonca priznal, že skúšal sex s mužom: „Raz som to skúšal, ale mimo scénu, len nech viem, aké to je. Ale zistil som, že som len na dievčatá,“ povedal Rosenberg a usmial sa.

52

Mužských fanúšikov rozhodne priťahuje: „Za posledné tri mesiace som dostal tri ponuky, aby som sa vyspal s mužom, presahovali milión korún. Mňa to ale neláka,“ povedal

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here