Začnite zdravými raňajkami

S množstvom vitamínov a potravín, ktoré im na celý deň dodajú tú najlepšiu energiu. Na to všetko je ale potrebný čas, ktorého máme práve ráno asi najmenej. Teraz si to všetko môžete uľahčiť s „Hryzkou“. Ide o chutné raňajky pre deti od 3 rokov, ktoré majú patentom chránené zloženie, navyše sú bezlepkové, RAW a s príjemnou orieškovou chuťou.

Veľkou výhodou je ich jednoduchá príprava, pretože dve až tri polievkové lyžice zmesi stačí zaliať prevarenou vodou a nechať chvíľu odstáť, a potom už len ozdobiť ovocím. Vyskúšajte, chutia aj dospelým a športovcom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vytvorte im priestor na pohyb

Potrebujú ho pre svoj prirodzený vývoj tak, ako aj mi pre zachovanie dobrých životných funkcií všetkých orgánov v našom tele. Možností máte na to niekoľko. Vo vašej prítomnosti a v peknom detskom bazéne na záhrade v blízkosti domu, alebo na prechádzke v parku či lese.

zdroj: littledayout.com

Druhou a možno viac originálnou možnosťou sú elektrické štvorkolky pre deti. Možno sa na nich až tak veľmi hýbať nebudú, no užijú si aspoň čerstvý vzduch a bude ich to zároveň aj baviť. Dieťa pohyb potrebuje a rovnako neuškodí ani vám, tak na to myslite.

Venujte sa im

Ide to aj počas jarných mesiacov. Starostlivosť o dieťa si vyžaduje individuálny prístup v každom konkrétnom prípade.

Vieme, že je to niekedy z hľadiska času pomerne náročné, no určite si chvíľu voľna nájdite, pretože  práve tým sa vytvára medzi vami silné puto, ktoré vydrží až do dospelosti, vďaka čomu vám vašu starostlivosť tí najmenší potom v dôchodkovom veku oplatia.

Koniec koncov, rodičovská láska, znásobená každodennou kompetentnou starostlivosťou, je schopná vytvoriť malému človeku do budúcnosti ten najlepší základ.

Komentáre