Dizajn nového Porsche Macan sa podľa očakávaní nesie v línii nových modelov značky a už na prvý pohľad sa jednoznačne nedá zaprieť DNA značky. Nová koncepcia predných aj zadných LED svietidiel sa opäť posúva o veľkých technologický krok vpred.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Hlavnými zmenami prešiel najmä interiér vozidla. Stredovej konzole dominuje nový, 11-palcový dotykový displej, ktorým cestujúci ovládajú Porsche Communication Management (PCM). Novinkou je aj uloženie pomerne veľkých výduchov klimatizácie, ktoré sa presunuli pod stredový displej. Ďalšou zaujímavosťou je aj možnosť konfigurácie nového GT Sport volantu, ktorý získal Macan od svojho súrodenca Porsche 911. Nový PCM systém prináša taktiež technologické novinky ako inteligentné hlasové ovládanie a nový online navigačný systém, ktorým bude Macan vybavený už v sérii.

Novinka od Porsche ponúkne aj množstvo nových prvkov čo sa do komfortu týka. Presnejšie sa jedná napríklad aj o ionizátor vzduchu a asistent pre jazdu v dopravnej zápche. Modernizáciou aj keď nie veľmi nápadnou prešiel aj exteriér vozidla. Celé auto dostalo modernejší a hlavne agresívnejší dizajn, čím si určite získa srdcia mnohých potenciálnych zákazníkov. Dominantné sú určite spojené koncové svietidlá, ktoré poznáme už z Porsche Cayenne alebo Panamera.

Komentáre