Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V roku 1981 a sa území vtedajšieho Československa odohral jeden z najbrutálnejších prípadov histórie. Dom, v ktorom bol tento zločin vykonaný, sa stále nachádza na východe Slovenska, kde si ho bol pozrieť a zdokumentovať slovenský youtuber Ivan Donoval.

Ivan vo videu ukazuje dom z vonku aj z vnútra a postupne rozpráva príbeh o manželoch a brutálnom čine. Ján a Anna Dudášovci boli manželia, ktorí žili v Košiciach. Po Jánovom otcovi zdedili dom, kde spoločne žili, až pokým sa nezačali ich problémy prehlbovať. Ján sa odsťahoval do bytu v Košiciach a Anna ostala žiť v dome v Kašove.   

www.youtube.com
www.youtube.com

Okrem bežných problémov v manželstve bola Anna nadmieru žiarlivá, myslela si, že má Ján milenky a míňa na ne peniaze. A tak vymyslela plán. Vybrala sa do Košíc sa a pri holení Jána dobila železnou rúrou. Skúsenosti zo zabíjačiek využila na rožštvrtenie jeho tela. Vnútornosti vypitvala a pozostatky naložila do kufrov. Tie postupne v priebehu niekoľkých dní preniesla do Kašova, do domu, ktorý môžeš vidieť vo videu.

Ľudia považovali Jána za nezvestného. Anna mala všetko dokonalo premyslené, až pokým nespanikárila. Pozostatky odniesla vo vreciach len pár metrov od domu a hodila do potoka. Tam ich objavil 10-ročný chlapec. 

www.youtube.com

Za tento beštiálny trest dostala Anna Dudášová 15 rokov vo väzení, kde si nakoniec odsedela len 11. Po návrate žila v dome, kde sa všetko odohralo, až pokým sama nespáchala samovraždu. Odvtedy je dom v Kašove prázdny, vykradnutý a možno sa o chvíľu aj zrúti. 

Komentáre