Okrem komplikovaného vybavovania a dokladovania potrebných povolení k tomu potrebujete aj čas a pevné nervy s pracovníkmi na úradoch. To všetko sa dá dnes veľmi jednoducho vyriešiť a šikovne obísť v rámci zákona.

Jednoduchá evidencia pre vaše súkromné účely

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Požiadať o pridelenie prechodného pobytu v konkrétnom meste sa vám môže podariť veľmi jednoducho. Stačí si vybrať spoločnosť, ktorá poskytuje na takéto účely svoje priestory za minimálny prenájom.

zdroj: info.sk

Tie by určite veľmi ocenili občania v minulosti, kedy bolo nutné pri zdržiavaní sa na inom, ako trvalom bydlisku viac ako tri mesiace, nutné nahlásiť prechodný pobyt. Na to ste samozrejme potrebovali povolenie od osoby, ktorá vlastní danú nehnuteľnosť, v ktorej bývate.

Kto využíva takéto služby?

Je to známy prípad situácie, kedy sa mnohí obyvatelia rozhodnú vycestovať za prácou do vzdialeného mesta a nemôžu využívať pritom služby bežného občana konkrétneho mesta. Zdravotná starostlivosť, lacnejšie parkovanie, cestovanie MHD a všetky iné a podobné služby. Ak si vybavíte trvalý pobyt evidenčného charakteru, tieto veci máte veľmi rýchlo vyriešené.

Môj pobox pre vaše pohodlie v hlavnom meste

Vybaviť si svoje súkromné virtuálne sídlo môžete teda touto formou už aj vy a nepotrebujete mať status podnikateľa. Dnes vám prechodný alebo trvalý pobyt za minimálny poplatok poskytne aj mojpobox.sk

Stačí byť plnoletým občanom SR, vyplniť objednávku a pri krátkom spracovaní potrebných dokumentov vám bude vystavená faktúra. Následne po jej uhradení budete prihlásení na konkrétny trvalý pobyt v hlavnom meste SR. Získate tak všetky vymoženosti, s ktorými sa vám bude oveľa ľahšie fungovať v mete, ktoré sa stalo vaším novým domovom.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here