Ak ste sa rozhodli podnikať, určite vám v priebehu tohto procesu prišlo do cesty niekoľko zaujímavých nápadov a riešení, ako využiť dostupné možnosti v prospech vlastnej firmy. Inak tomu nebude ani v prípade propagácie, bez ktorej by ste sa ďaleko určite nepohli. Okrem klasických propagačných materiálov a foriem marketingu, vám ale môže veľmi dobre pomôcť aj špeciálna tlačiareň na tričká.

Čo je a ako funguje termolis?

Ide o zariadenie, ktoré funguje na báze tlaku a tepla. Vďaka špecifickému prevedeniu a konštrukcii si s jeho pomocou môžete potlačiť takmer akýkoľvek povrch a materiál. Termolisy, inak známe aj ako univerzálne lisy na potlač textilu sa v dnešnej dobe pri marketingu naozaj dobre uplatnia.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: stockbridgefineartprint.com

Okrem klasických štítkov, etikiet a nápisov, si dokážete potlačiť logom úspešnej firmy tričko, čiapku, hrnček alebo puzdro na mobil, ktorý sa vám pre riadenie pohodlného registračného sídla zíde určite tiež.

Sú bežné po celom svete

Rovnako ako klasické tlačiarne na prácu s papierom a textom alebo obrazom, aj táto tlačiareň funguje na rovnakom princípe, s tým rozdielom, že nejde len o formát A4, ale o 3D objekty, ktoré potrebujete potlačiť konkrétnym logom, textom alebo obrázkom.

Veľmi často sa takéto prvky stávajú dobrým propagačným prostriedkom, ktorý má svoj charakter a veľmi  špecifický účel. A ak potrebujete pre svoju firmu niečo podobné aj vy, nespoliehajte sa len na druhých a zaobstarajte si vlastný termolis alebo špeciálny rezací ploter na všetky potrebné úkony, ktoré zlepšia fungovanie vášho marketingu.

zdroj: bendodge.com

Výhodou týchto zariadení je dokonalá kvalita tlače, vysoká presnosť, rýchlosť a jednoduché ovládanie. Teda niečo veľmi podobné, ako pri klasickej tlačiarni, ktorá vám ale tričko alebo čiapku potlačiť určite nevie a zatiaľ ani nedokáže. Na to potrebujete termolis a možno aj rezací ploter.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here