Naša krajina je na zimné športy a dovolenku ideálna tiež, no pokiaľ si chcete dopriať viac exotického prostredia, mohli by ste sa vybrať na zimnú dovolenku do Talianska. Je to krajina, ktorá je rovnako rozmanitá, ako palety známych renesančných umelcov, ktorých vychovala. Môžete sa stratiť v zelených kopcoch Toskánska, kúpať sa v oranžovej žiare vychádzajúceho slnka, alebo popíjať kvalitné víno v malých kaviarničkách.

zdroj: valgardena.it

Stáročiami obľúbená destinácia

Krajina, ktorá si svojich favoritov získava už veľmi dlho a musíme uznať, že sa jej to naozaj veľmi dobre darí. Turizmus sa v Taliansku praktizuje počas celého roka a dokonca aj v zime si máte z čoho vybrať.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Dolomity poskytujú skutočne všetko! Každý deň sa môžete so svojím sprievodcom vydať na lyžovanie v podmienkach s najkvalitnejším snehom. Nezabudnite si špeciálne poistenie na lyžovačku, aby ste sa na vysokohorskú turistiku v mohli vybrať bez najmenších obáv.

zdroj: valgardena.it

Tichý svedok významných udalostí

Taliansko je krajina, ktorá videla vznik renesancie a rozpínanie rímskej ríše, ktorá sa postarala o zrod tých najslávnejších starovekých antických básnikov a legendárnych vodcov. Zároveň tu spoznáte nádherné scenérie a objavíte domov najväčších svetových miest Florencie, Benátok a Ríma. V lete alebo zime sa s ročným cestovným poistením v tejto najslávnejšej dovolenkovej destinácií určite nebudete cítiť zle. Práve naopak, Taliansko vás svojou atmosférou naozaj “chytí” za srdce.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here