Tréner Manchestru City – Pep Guardiola by sa mal od leta sťahovať do Turína. Jeho novým zamestnávateľom by sa mal stať taliansky gigant Juventus Turín.

Súčasným trénerom Juventusu je Massimiliano Allegri, ktorý má s klubom podpísaný kontrakt do roku 2020, no v Juventuse už údajne majú za neho náhradu, ktorá by mala do Turína prísť už toto leto.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

S touto informáciou prišiel taliansky novinár Luigi Guelpa, ktorý ako prvý informoval, že Guardiola sa údajne už ústne dohodol s Juventusom na 4-ročnom kontrakte. Taliansky novinár pre v rozhovore pre Radio CRC ďalej uviedol, že túto informáciu má z overeného zdroja, z rovnakého zdroja, ktorý ako prvý informoval o prestupe Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín.

Pep Guardiola má s Manchestrom City podpísaný kontrakt do konca sezóny 2020/2021. Ako tréner sa mu podarilo získať ligové tituly v Španielsku, Nemecku a Anglicku. Ak tieto informácie potvrdia aj zúčastnené strany, myslíte že sa mu s Juventusom podarí získať aj titul v talianskej Sérii A?

Komentáre