Aj napriek tomu, že už o svojom 20. potomkovi sa vyjadrovali ako o poslednom, Sue a Noel Radfordovci práve oznámili prostredníctvom sociálnych sietí zaujímavú správu. Má sa im narodiť už 21. dieťa. Táto rodina počtom svojich detí láme rekordy.

Ako rodičia poznamenali, od štátu za deti nedostávajú žiadny špeciálne úľavy ani benefity, okrem tých klasických ako každá iná rodina na každé dieťa. Medzi ich najstarším a najmladším, očakávaným potomkom bude vekový rozdiel 29 rokov. Očakávaný príchod svojho nového potomka rodinka oznámila svetu cez svoje Instagramové konto, ale aj cez svoj YouTube channel, kde pridali svoj úplne prvý vlog.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Video zachytáva šťastnú mamičku Sue, ktorá oficiálne oznamuje na kameru, že je znovu tehotná. Pri tom aj zvyšku svojich detí prezradí, že budú mať novú sestru. Rodičia ďalej aj uvádzajú, že výchova detí ich stojí z vlastného vrecka zhruba £30,000, v čom je zahrnutý aj rozpočet £100 na dieťa na narodeninový a £100 až £250 na vianočný darček. Len pre zaujímavosť, na svojom instagramovom účte ich sleduje viacej ako 67-tisíc fanúšikov.

Toto je zoznam ich detí: 

Chris-29, Sophie-24, Chloe-22, Jack-21, Daniel-19, Luke-17, Millie-16, Katie-15, James-14, Ellie-13, Aimee-12, Josh-10, Max-9, Tillie-8, Oscar-6, Casper-5, Hallie-2, Phoebe- skoro 2, a Archie-8 mesiacov

Rodina si taktiež prešla aj tragédiou, kedy sa im v roku 2014 narodil žiaľ mŕtvy syn Alfie.

View this post on Instagram

I love this picture so much ?? #babygirl #family #love

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here