Dnes už najmladší milionár vo Veľkej Británii vybudoval svoje impérium na trhu s nehnuteľnosťami. Zatiaľ čo iní si užívali život, on cez obedné prestávky v škole predával nehnuteľnosti a dnes zbiera plody svojej tvrdej driny.

Akshay Ruparelia je len 19-ročný realitný maklér, ktorý sa vďaka svojmu impériu stal 18. najbohatším realitným agentom v celej Veľkej Británii. Samozrejme nič neprišlo len tak zo dňa na deň a chvíľu trvalo kým sa jeho firme začalo dariť no v súčasnosti už má www.doorsteps.co.uk hodnotu viacej ako £12 miliónov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Carl Fox

Pre portál Unilad sa mladý Akshay vyjadril, že kľúčom k úspechu je -„narušenie“! Áno čítate správne. Narušenie je kľúčom k rýchlemu rastu jeho spoločnosti a celkovo aj k jeho úspechu. „Pokiaľ narušenie pochopíte ako spôsob využitie pokroku a technológie, nájdete na trhu dieru, ktorú môžete využiť. Vezmite si napríklad taký Tinder, Uber alebo Amazon, každý jeden z nich narušil súčasné trendy a trh a technologický pokrok využil pre svoj prospech. Nefér udalosti a fakt, že som videl ako tieto spoločnosti rapídne rástli ma priviedlo k myšlienke založenia mojej spoločnosti.“

Aby sme vám to presnejšie vysvetlili, Akshay chápe narušenie ako cestu, kedy využijete technologický pokrok na vytvorenie novej jednoduchšej platformy pre bežné veci – Uber ako taxislužbu alebo Airbnb na ubytovanie. 

zdroj: Carl Fox

Akshayova spoločnosť funguje na princípe online realitnej kancelárie, vďaka čomu dokáže predať takmer ktorýkoľvek dom za fixný poplatok £99, čo je v porovnaní s bežným poplatkom za realitné služby takmer nič. Jeho nápad sa stal natoľko populárnym, že za 16 mesiacov fundovania spoločnosti už pohltil mnoho iných konkurenčných firiem.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here