Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Dnes už najmladší milionár vo Veľkej Británii vybudoval svoje impérium na trhu s nehnuteľnosťami. Zatiaľ čo iní si užívali život, on cez obedné prestávky v škole predával nehnuteľnosti a dnes zbiera plody svojej tvrdej driny.

Akshay Ruparelia je len 19-ročný realitný maklér, ktorý sa vďaka svojmu impériu stal 18. najbohatším realitným agentom v celej Veľkej Británii. Samozrejme nič neprišlo len tak zo dňa na deň a chvíľu trvalo kým sa jeho firme začalo dariť no v súčasnosti už má www.doorsteps.co.uk hodnotu viacej ako £12 miliónov.

zdroj: Carl Fox

Pre portál Unilad sa mladý Akshay vyjadril, že kľúčom k úspechu je -„narušenie“! Áno čítate správne. Narušenie je kľúčom k rýchlemu rastu jeho spoločnosti a celkovo aj k jeho úspechu. „Pokiaľ narušenie pochopíte ako spôsob využitie pokroku a technológie, nájdete na trhu dieru, ktorú môžete využiť. Vezmite si napríklad taký Tinder, Uber alebo Amazon, každý jeden z nich narušil súčasné trendy a trh a technologický pokrok využil pre svoj prospech. Nefér udalosti a fakt, že som videl ako tieto spoločnosti rapídne rástli ma priviedlo k myšlienke založenia mojej spoločnosti.“

Aby sme vám to presnejšie vysvetlili, Akshay chápe narušenie ako cestu, kedy využijete technologický pokrok na vytvorenie novej jednoduchšej platformy pre bežné veci – Uber ako taxislužbu alebo Airbnb na ubytovanie. 

zdroj: Carl Fox

Akshayova spoločnosť funguje na princípe online realitnej kancelárie, vďaka čomu dokáže predať takmer ktorýkoľvek dom za fixný poplatok £99, čo je v porovnaní s bežným poplatkom za realitné služby takmer nič. Jeho nápad sa stal natoľko populárnym, že za 16 mesiacov fundovania spoločnosti už pohltil mnoho iných konkurenčných firiem.

 

Komentáre