Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

O tom, že dobrí ľudia stále existujú, svedčí Patrikove konanie. Mladý Trnavčan sa rozhodol spríjemniť život kamarátovi Dominikovi, ktorý sa narodil s rázštepom chrbtice, a teda je odkázaný na invalidný vozík. Jeho situácia sa ale v tomto čase zhoršila. Rozpadol sa mu posledný stavec chrbtice, ktorý sa musí vyoperovať, a to rozhodne nie je jediná vec, ktorá sa v Dominikovom prípade musí riešiť operáciou. 

Zlomová situácia však nastala, keď sa poisťovňa vyjadrila, že Dominikovi nepomôže, a teda 15 000 eur bude musieť zaplatiť rodina z vlastného vrecka. Čo bol veľký šok, pretože rodina žiaľ nemá dostatočné množstvo financií na to, aby si mohla takú drahú operáciu dovoliť. 

Patrik, Dominikov dobrý kamarát, sa im rozhodol vzniknutú situáciu trochu uľahčiť. Na Facebook napísal dojímavý status, ktorý sa ale za každým snaží prevrátiť na vtip, a tak celú situáciu skutočne odľahčil. V statuse opisuje Dominikove zdravotné problémy a prosí svojich známych a priateľov aby pomohli, ak môžu. 

Ahojte, ja a Dominik Drdulvás už prosíme, aby stePRESTALI POSIELAŤ PENIAZE: :DZDIEĽAJTE TENTO…

Uverejnil používateľ Patrik Lenghart Pondelok 21. októbra 2019

Ku statusu sa dostala aj istá známa facebooková stránka, ktorá Patrikov status prezdieľala, čo malo v konečnom dôsledku veľký vplyv na množstvo vyzbieraných financií. Momentálne je na transparentnom účte 22 000 eur! 

Komentáre