Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike prichádza Mall.tv aj na Slovensko. Divákov chce osloviť vlastnou produkciou. „Prekračovanie hraníc audiovizuálnej tvorby je tým, čo sa pri internetovej televízii vyslovene ponúka. Zatiaľ sa nám to v rámci formátov, žánrov, jednotlivých spoluprác alebo zahraničných nakrúcaní darilo. V takom rozsahu, v akom vstupujeme na Slovensko, sme ale nikdy žiadne iné než české publikum neoslovovali.”, približuje šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř.  

Už ste to počuli? Je to tu. MALL.TV práve dorazila na Slovensko. Klikaj na www.mall.tv alebo na www.mall.tv, poprípade na www.mall.tv. 📺Tešíme sa na vaše postrehy, feedbacky atď. Veď viete.#malltvsk

Uverejnil používateľ MALL.TV Pondelok 16. septembra 2019

Televízia bude zdarma a bez nutnosti registrácie. Súčasťou programovej ponuky bude desiatka slovenských titulov, ktoré vznikali v Bratislave pod záštitou Dana Dangla. Ten však nebude jedinou známou osobnosťou, ktorá sa objaví v programoch televízie. Tešiť sa môžete aj na mená ako Adela Vinczeová, Andy Kraus, Juraj Šoko Tabaček, Milan Junior Zimnýkoval, Silvia Šuvadová, Elena Podzámska či na jedného z adminov satirickej stránky Zomri.

Takže tak – úplne obyčajná talkshow. Ale naozaj? Keďže ju bude mať pod palcom Juraj ŠOKO Tabaček, ťažko povedať. Dozviete sa to už na jeseň na MALL.TV Slovensko. 🧐#takzetak

Uverejnil používateľ MALL.TV Nedeľa 28. júla 2019

Záber pôvodných programov, ktoré televízia bude ponúkať je naozaj veľký. Televízia bude napríklad vysielať nonstop živé vysielania zo Štrbského plesa, Lomnického štítu či bolešovického bocianieho hniezda. Rovnako tak bude vysielať aj najdlhšiu talkšou v histórii slovenských televízií. Jej dĺžka bude až vyše 12 hodín. Uvidíme či nová televízia zaujme a nájde si svojich verných divákov.

Komentáre