Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Aj takéto príbehy píše život. Niekedy je až neuveriteľné, ako sa ľudia snažia vykrúcať z obvinení a aké argumenty používajú. 31-ročný Shane Baldwin bol obvinený pre podozrenie zo znásilnenia dievčaťa, ktoré pozval k sebe, a ktoré spalo vo vedľajšej izbe jeho domu. Dievča následne polícii nahlásilo, že počas tejto noci došlo k znásilneniu. Muž sa ale nedal, a pred súdom vytiahol „naozaj silné“ argumenty…

Zdroj: pixabay.com

Obvinený na svoju obhajobu povedal, že spiace dievča sa nepokúsil znásilniť. Údajne len nahý zakopol o matrac v izbe, v ktorej spala, a neplánovane na ňu spadol. Dievča sa vraj zobudilo na to, ako nad ňou leží nahý a situáciu údajne len zle pochopilo. A tak si okamžite vzala všetky svoje veci, odišla preč a incident ohlásila na polícii. Lekári v spolupráci s políciou odobrali žene z tela vzorky DNA, aby ich porovnali s vzorkou od muža. Samozrejme – zistili zhodu, na ktorú obvinený reagoval opäť „dobrým“ argumentom.

Zdroj: pixabay.com

Jeho DNA sa vraj mohla na dievča dostať zo šortiek, ktoré jej požičal na spanie. Potom priznal, že s ňou sex mal, no ona s ním súhlasila a všetko malo prebehnúť na základe vzájomnej dohody oboch. Obhajkyňa údajného páchateľa tvrdí, že dievča bolo opité, v dôsledku čoho reagovala na nahého muža nad sebou prehnane a spanikárila. Muž sa vraj cestou z toalety potkol o posteľ a dopadol na ňu, za čo sa jej následne ospravedlnil, znásilnenie rázne popiera.

Zdroj: pixabay.com

V jeho výpovedi však súdu určité veci nesedia – najskôr povedal, že k sexu nedošlo, no potom, keď polícia prišla s výsledkami DNA povedal, že spolu spali z iniciatívy dievčaťa. To, na koho strane je pravda, nateraz nie je známe a súd bude vo vyšetrovaní incidentu, ktorý sa stal už v roku 2017, aj naďalej pokračovať.

Komentáre