Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

72-ročný James Michael Meyer vypovedal, že počul divné zvuky vychádzajúce spred garáže v strede noci. Išiel to preveriť a zbadal muža s krompáčom, ako sa snaží vlámať do jeho garáže.

tlacovespravy.sme.sk

V sebaobrane naňho raz vystrelil, no netrafil sa. Muž utiekol. James sa však rozhodol vystreliť ešte raz, pretože ako hovorí, “jedna strela oproti noci” a pokojne šiel spať. Ráno James vstával ako každý iný deň. Zrazu zbadol v diaľke na trávniku nejaký neznámy predmet. Keď podišiel bližšie došlo mu, čo sa z noci odohralo a sám zavolal políciu. 

mytrencin.sme.sk

Polícia prípad vyšetruje. Doposiaľ nie je známe či muž hovorí pravdu alebo klame, keďže sa objavilo zopár nezrovanalostí. Zistilo sa napríklad, že ešte predtým, ako Meyer kontaktoval políciu, volala jeho žena právnikovi, aby sa poradila o tom, ako na situáciu zareagovať. Susedia tiež vypovedali, že počuli v noci tri výstrely, a nielen dva, ktoré popisuje Meyer. 

Mužovi každopádne hrozí obvinenie z vraždy, keďže druhý výstrel už nebol potrebný v sebaobrane, pretože páchateľ bol už dávno preč. 

Komentáre