Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Dominiku Cibuľkovú určite všetci poznáte ako úspešnú slovenskú tenistku. Teraz má však Dominika od tenisu nachvíľu prestávku kvôli zdravotným problémom, a tak si našla čas aj na iné veci. Po novom pripravuje knihu, v ktorej sa dozvieme množstvo zaujímavých informácií z prostredia, v ktorom strávila jedna z najúspešnejších slovenských tenistiek v histórii takmer celý doterajší život.

time.com

Tenistka sa s jej pripravovanou knihou podelila so svojimi fanúšikmi na instagrame a vyjadrila sa k nej takto: „Ahojte musím sa vám priznať, že neviem vydržať, aby som sa s vami konečne podelila o informáciu o mojej knihe. Do vydania nám zostáva síce ešte pár týždňov, práve sa robia posledné úpravy, ale ja som strašne šťastná a nedočkavá. Som presvedčená, že úprimnejšia som v nej byť nemohla. Hovorím o svojej tenisovej ceste plnej krásnych úspechov, ťažkých pádov, o tom ako to na kurte vyzerá z môjho pohľadu. Hovorím o svete hotelových izieb, ktoré sa stali mojim domovom, o svojich láskach, túžbach, snoch, móde, o svojej rodine, najbližších ľuďoch, o zákulisí tenisového kolotoča a ešte omnoho viac. Priznávam svoje slzy a som nekonečne šťastná, že sa nám kniha tak krásne podarila. Podarilo sa mi spojiť team ľudí, ktori tento môj sen premenili na krásnu realitu. Andy vždy vedela dať mojim pocitom reálne slová @andreacoddington a @mikina_dimunova sa postarala o vizuálnu krásu. Veď uvidíte, máte sa na čo tešiť, Domi.“

instagram.com

Kniha bude teda v spolupráci s rešpektovanou slovenskou autorkou Andreou Coddington, ktorá žije v New Yorku. Publikácia sa dostane na pulty 8. novembra tohto roka, takže ju pokojne môžete využiť ako skvelý vianočný darček!

Komentáre