Chladné daždivé dni nie sú stvorené na dlhé prechádzky v prírode. Avšak aj zo zlého sa dá vždy vyťažiť niečo dobré. Skúste sa inšpirovať našimi typmi ako stráviť pekný deň aj napriek tomu, že vám počasie nepraje. 

1. Spravte si deň pre seba

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Jednoducho vypnite, napustite si vaňu s bublinkami, spravte si doma svoj vlastný “beauty day”. Potom sa stačí len zabaliť do deky s čajom a dobrou knihou, tým naozaj nič nepokazíte.

blog.martinus.cz

2. Wellness

Vyhľadajte vo svojom okolí nejaké príjemné wellness centrum. Najlepšie také, kde si príjemne oddýchnete s výhľadom na okolitú krajinu. Nie len že vypnete, ale v saune sa zbavíte aj všetkých zbytočných toxínov, ktoré má v tele každý. 

partizan.sk

3. Escape room

Vezmite svojich kamarátov, rodinu, známych a choďte do jednej z escape room. Na výber sú rôzne escape room s rôznorodými témami. Pre tých, ktorý niečo takéto ešte neabsolvovali, escape room je úniková hra, kde sa vám okrem svojej šikovnosti zíde aj logické uvažovanie a kolektívny duch! Vďaka šifrám a zámkom a snažíte v čo najkratšom čase dostať von. Tak čo, stihnete újsť do stanoveného limitu alebo sa nevyslobodíte? 

thesecretchambers.co

4. Kino

Choďte do kina. Či už sami alebo sa k vám niekto pridá, kino je vždy dobrý nápad. No a pokiaľ si vyberiete film, ktorý sa vám koniec koncov vôbec nepáčil, treba z toho vyťažiť to najlepšie formou popcornu a nachosu. 

dff.film

5. Nakupovanie

Ženy poznáte to, či je pekne alebo je škaredo…Či máte dobrú náladu alebo zlú, nakupovanie ju vie vždy posunúť o pár levelov vyššie. Svoje drahé polovičky nechajte v tomto prípade radšej doma. 

6. Posedenie s priateľmi

Vyhľadajte nejaký príjemný podnik, v ktorom sa budete cítiť dobre  a vychutnáte si skvelú kávičku alebo čaj aj počas upršaného dňa. 

nej-ceny.cz

7. Upratujte

Každý máme zopár nevytriedených škatúľ, šuplíkov a debničiek, ktoré sa chystáme upratať už dobrého pol roka. No predstava, že premárnite krásny slnečný deň to vždy skazí. Teraz je presne ten deň, kedy sa do toho smelo môžete vložiť bez zlého pocitu a výčitiek svedomia.

zamenej.sk

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here