Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Prestížne medzinárodné ocenenia Haute Grandeur Global Awards sa tento rok udeľovali v Kuala Lumpur. Na udeľovaní sa zúčastnili aj zástupcovia Slovenska a neodišli naprázdno. Porota rozhodla o tom, že tatranské wellness centrum ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras dostalo až tri ocenenia, a to v kategóriách Best Country Spa in Europe, Best Hotel Spa in EuropeBest Spa Manager on a Global Level. 

luxurytravelersguide.com

„Veľmi nás teší ocenenie Haute Grandeur Excellence Awards, keďže odborná porota kládla veľký dôraz na hodnotenie hostí. Služby, ktoré ponúkame, sa stále snažíme zlepšovať, aby z pobytu v Grand Hoteli Kempinski High Tatras odchádzali maximálne oddýchnutí a zregenerovaní. Teraz máme aj jednu novinku, naši klienti môžu vyskúšať úplne novú infrasaunu,“ vyjadrila sa Anna Jarinová, riaditeľka ZION SPA.

zionspa.sk

ZION SPA LUXURY vám ponúka kombináciu toho najžiadanejšieho: krása, zdravie a luxus. V pohodlí tatranskej prírody si môžete vychutnať výhľad na tatranskú prírodu a pokojnú hladinu Štrbského plesa. Pre tých náročnejších má wellness pripravený VIP SPA Suite, určený pre páry. V rámci wellness môžete tiež využiť špičkové fitness centrum.  

pinterest.com

Nedávno vyskúšala tieto služby aj hollywoodska herečka Cathrine Zeta-Jones. „V našom ZION SPA LUXURY sa jej veľmi páčilo a vyskúšala Tatranskú aromamasáž. Určite odporúčam ošetrenie Borievkové pošteklenie. Hlavnou prísadou tejto netradičnej tatranskej procedúry sú borievky, ktorej plody obsahujú éterické oleje intenzívnej a príjemnej vône, výborne detoxikujú a omladzujú,“ vysvetľuje Anna Jarinová. 

dromedar.zoznam.sk
dromedar.zoznam.sk

Komentáre