Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

31-ročný Bill Pulte je generálnym riaditeľom spoločnosti Pulte Capital a tiež vnukom miliardára Williama Pulteho, ktorý v roku 1956 založil spoločnosť PulteGroup pre výstavbu domov. Už niekoľko mesiacov sa venuje aj svojmu projektu, vďaka ktorému pomáha iným.

Zdroj: Ladbible

Rozhodol sa, že využije sociálnu sieť Twitter na pomoc ľuďom, ktorí to potrebujú a ocitli sa vo finančnej tiesni. „Moja skúsenosť bola taká, že ľudia sú ochotní dať ruku a pomôcť svojim spoluobčanom, pokiaľ vedia, že peniaze sa budú dobre využívať. A technológia nám to umožňuje robiť to okamžite.“ Na sociálnych sieťach je v poslednom období aj veľa zla a negatívne zmýšľajúcich ľudí, no milionár sa rozhodol, že silu sociálnych sietí využije pozitívne. 

Nedávno Pulte zverejnil zoznam „úspechov“, ktoré sa mu podarili v posledných dňoch. Patrilo tam všetko od nákupu narodeninovej torty pre dieťa, ktorého rodina si ho nemohla dovoliť až po darovanie nového auta vojnovému veteránovi či darovanie 4 000 dolárov slobodnej matke.

Našťastie sa na svete nájde ešte aj dnes viacero bohatých ľudí, ako je aj tento milionár, ktorým nerobí problém pomôcť ostatným. A tak môžu ľudia, ktorí nemali v živote toľko šťastia začať vďaka pomoci odznovu.

Komentáre