V americkom štáte Ohio, konkrétne v meste Ashland, došlo nedávno k veľmi kurióznej situácii. Z neďalekej farmy ušiel cap. Majiteľ prehľadal všetko, no márne. Čo mu však ani vo sne nenapadlo, že by ho mohol nájsť 18-ročný tínedžer doma v kúpeľni. 

Keď sa Logan Keathley vracal popoludní zo školy, vedel, že niečo nie je v poriadku. Jeho nemecký ovčiak bol veľmi nepokojný. „Hneď som tušil, že niečo nie je v poriadku. Náš nemecký ovčiak nepokojne pobehoval po príjazdovej ceste pred domom.”

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Jeho intuícia sa potvrdila, keď našiel rozbité terasové dvere. Na “miesto činu” ho doviedol pach vychádzajúci z kúpeľne. Tínedžer čakal všeličo, no pohľad na capa vyvaleného na koberčeku v kúpeľni ho úplne odrovnal a neveril vlastným očiam.   

SITA/AP/Jenn Keathley
SITA/AP/Jenn Keathley

Logan následne zavolal svoju mamu a spoločne sa snažili zviera dostať von z domu. Vyhnať capa von bolo ale namáhavejšie, ako si mysleli. Vyjsť von nechcel ani keď ho privolaní policajti lákali na mrkvu. Nakoniec použili radikálnejší spôsob a capa vytiahli von za rohy.

SITA/AP/Jenn Keathley

Cap sa po tomto nepríjemnom incidente vrátil späť ku svojmu majiteľovi, ktorý nahlásil zmiznutie deň dozadu. „Volá sa Big Boy a ešte nič podobné neurobil. Nikdy predtým sa nepokúsil o útek z farmy. Mrzí ma to, ale naozaj som to nemohol ovplyvniť.”  

SITA/AP/Jenn Keathley

Čo je však horšie ako celá vzniknutá situácia, je smrad, ktorý v dome po capovi ostal. „Vždy keď prídem domov, tak mám pocit, že som prišla na koziu farmu. Napriek použitiu viacerých chemických prostriedkov sa nám nedarí zbaviť sa toho smradu,“ uviedla Jennifer s tým, že napriek tomu sa doteraz na všetkom dobre zabávajú.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here