Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ako ste už mohli zaznamenať, v kinách si aktuálne môžete pozrieť film s názvom Joker. Film mnohých prekvapil jeho spracovaním, pretože ľudia čakali niečo úplne iné, no finálny výsledok má veľmi veľa pozitívnych reakcií.  

thewrap.com

Vo filme o Jokerovi, úhlavnom nepriateľovi Batmana, hrá okrem hlavnej postavy Joaquina Phoenixa aj Robert De Niro, Zazie Beetz či Marc Maron. Phoenix sa vyjadril, že si nevie predstaviť svoj život bez hrania, alebo seba samého v inej pozícii, ako v pozícii herca: „Je pre mňa ťažké nebyť sentimentálny v súvislosti s herectvom, pretože mi tento priemysel dal tak veľa. Neviem si predstaviť život bez neho.“ 

gamespot.com

Neskôr, v rozhovore pre britský magazín, tiež dodal, aké mal šťastie, keď sa presadil v tom, čo ho baví. „Práca je jedna z najuspokojivejších vecí, čo robím. Neviem, čo by som robil, ak by som nebol úspešný. Mal som veľké šťastie,“ tvrdí 44-ročný herec. 

slashfilm.com

Režisér filmu Joker Todd Phillips nedávno hovoril o tom, ktoré vymazané scény boli jeho najobľúbenejšie. No bohužiaľ, žiadna z nich nikdy nevyjde na povrch. „Film, ktorý existuje, je presne taký, aký ho chcem mať a nikdy neukážem vymazané scény,“ vyjadril sa Phillips pre portál Collider.com. Ako vysvetlil, na ich vymazanie mal svoje dôvody. Tiež priznal, že pôvodná verzia Jokera bola až o 30 minút dlhšia!

Komentáre