Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V roku 2018 prišiel na obrazovky horor s názvom “A quiet place” (Tiché miesto). Takmer nemý film sa razom sa stal obľúbeným a zaradil sa medzi najobľúbenejšie horory vôbec. Práve preto ešte v roku vydania prvého dielu, producenti vyhlásili, že pripravujú druhý diel. O tom, že film už pomaly naberá reálne kontúry, divákov presvedčil trailer, ktorý tvorcovia vypustili von prvý deň tohto roku.  

horormagoria.sk

„Ak by mi niekto pred piatimi rokmi povedal, že takmer nemý film v hlavnej úlohe s tým vtipným týpkom zo seriálu The Office bude pre štúdio Paramount hitom, neveril by som tomu,“ pobavene povedal generálny riaditeľ Paramount Pictures Jim Gianopulos pre The Hollywood Reporter ešte v roku 2018.

Film bol založený na fakte, že hluk či hlasnejší zvuk by prebudil zlo nepredstaviteľných rozmerov. Preto film vzbudzuje pocit strachu neuveriteľným tichom. V pokračovaní filmu sa opäť stretneme Emily Blunt, ktorá si zopakuje svoju rolu Evelyn. Spoločnosť jej budú robiť jej deti Millicent Simmonds a Noaha Jupea, ktorí si zopakujú úlohy Regan a Marcusa. 

geekgirlauthority.com

Režisér filmu, John Krasinski, prezradil, že vo filme sa budú snažiť prežiť v post-apokalyptickom svete. Rodina Abottovcov bude čeliť nepredstaviteľnému hrôzam a v tichosti bojovať o prežitie. Premiéra filmu je naplánovaná na 19.3.2020, takže sa už pomaly môžete začať tešiť. 

Komentáre