Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Filmy o čarodejníkovi, ktoré sa odohrávajú na čarodejníckej škole Rokfort, sú vo vianočnom období obľúbené ešte o niečo viac, ako inokedy cez rok. Od natočenia prvého dielu, Harry Potter a kameň mudrcov, ubehlo už neuveriteľných 18 rokov a veríme, že všetkých verných fanúšikov teší, keď vidia, že sa herci aj naďalej stretávajú a sú v kontakte. Aj tentokrát sa im podarilo stretnúť ešte pred Vianocami, aj napriek ich nabitým kalendárom, aby si povedali, čo majú nové a pripomenuli si staré časy.

Herec, ktorý stvárňoval hlavnú postavu, Daniel Radcliffe (Harry Potter), sa žiaľ stretávky nezúčastnil, no nechýbala Emma Watson (Hermiona), Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lews (Nevil), Bonnie Wright (Ginny), Evanna Lynch (Luna). 

Po priateľskom stretnutí nesmela chýbať ani fotografia, ktorú herci zazdieľali na svojich instagramových profiloch. Emma Watson popriala svojim fanúšikom krásne prežitie sviatkov a Tom Felton pridal k svojmu príspevku vtipný popis: “Chrabromil verzus Slizolin”. 

View this post on Instagram

Merry Christmas from us ☺️

A post shared by Emma Watson (@emmawatson) on

Všetkých fanúšikov filmov o Harrym Potterovi ich stretnutie úprimne potešilo a písali im samé pozitívne komentáre. Podaktorých zvedavcov tiež zaujímalo, či herci nebudú náhodou spolupracovať na nejakom ďalšom spoločnom projekte. 

Komentáre