Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Napriek tomu, že fantasy rodinný film “Nekonečný príbeh” pochádza z roku 1984 dodnes sa teší veľkej obľube. Film so sebou priniesol silu fantázie, odvahy a vytrvalosti a predstavil množstvo nezabudnuteľných postáv. Čo je s hlavnými postavami v súčasnosti?

Po tom ako Oliver Barret zažiaril v Nekonečnom príbehu sa z neho stala jedna z najväčších detských filmových hviezd. Sláva však po čase pominula a on sa rozhodol ísť úplne inou cestou. Dnes je z neho historik, ktorý sa špecializuje na fotografickú technológiu 19. storočia.

Zdroj: Looper

Jednou z hlavných postáv filmu bol aj mladý bojovník Atrey. Ten sa rozhodol bojovať proti Ničote a zachrániť tak Ríšu fantázie pred jej zánikom. Herec Noah Hathaway, ktorý stvárnil postavu mladého bojovníka, sa na dlhé roky odmlčal a dnes o ňom počuť už len zriedkavo.

Zdroj: Looper

Postavu princeznej si zahrala mladá Tami Stronach. Tej mali hlavní predstavitelia vo filme vymyslieť meno a tak zachrániť celú krajinu pred Ničotou. Ani táto mladá herečka však neostala vo filmovom priemysle. Učaroval jej tanec, ktorý aj vyštudovala a venuje sa mu dodnes.

Zdroj: Looper

Herec Deep Roy si zahral vo filme postavu jazdca na slimákovi. Vďaka tejto role sa mu naskytlo viacero filmových spoluprác a herectvu sa venuje ešte aj v súčasnosti.

Zdroj: Looper

Nemecký herec Tilo Prückner je sotva rozpoznateľný pre tých, ktorí ho v Nekonečnom príbehu videli, pretože tam hral postavu hobitta. Po filme si zahral ešte v niekoľkých seriáloch, no väčšej filmovej role sa už nedočkal.

Zdroj: Looper

 

Komentáre