Americká herečka Renée Zellweger sa najčastejšie ľuďom ( prevažne ženám 🙂 ) spája s postavou Bridget Jonesovej – večnej čakateľky na pravú lásku, smoliarky a ženy prežívajúcej na víne a cigaretách, ktorá sa za každú cenu snaží schudnúť. Od čias prvej časti Denníka Bridget Jonesovej prešlo už 18 rokov a pred pár dňami svet obletela informácia o tom, že predstaviteľka bláznivej Bridget oslávila 25. apríla 50 rokov! V tomto prípade však môžeme bez obáv povedať, že pribúdajúce roky jej pridali na kráse, pretože v 50-ke vyzerá naozaj skvele a očarujúco!

Zdroj: ebay.com

Hoci sme o Renée dlho nepočuli, onedlho ju budeme môcť vidieť v novom seriáli „What/if,“ ktorý bude odpremiérovaný už 24. mája na Netflixe. Thriller, o ktorom tvorcovia tvrdia, že bude tajomný a šteklivý zároveň, bude pozostávať z 10 epizód. Hlavnú postavu v ňom stvárňuje práve Renée, ktorá svojím novým štýlom a mladistvým vzhľadom privedie do rozpakov nejedného muža. Hoci je vidieť, že na jej mladom vzhľade sa podpísali plastickí chirurgovia, svetové médiá sa zhodujú na jednom: Vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Boj s pár kilami navyše tiež úspešne vyhrala a môže tak konkurovať nejednej mladej hollywoodskej herečke.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: vogue.com

V seriáli What/If stvárni mrchu, ktorá sa bude snažiť zmanipulovať ostatných vo svoj prospech, nehľadiac na morálku či ich partnerské vzťahy. Sex, moc, zvádzanie a tajomno? Toto všetko vám už čoskoro ponúkne Netflix a „nová“ Renée Zellweger.

Komentáre