Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V Londýne sa bude na aukcii dražiť list písaný zosnulou princeznou Dianou. List bol smerovaný kamarátke Ivy Woodwardovej, s ktorou sa Diana stretla v nemocnici v roku 1990. V liste jej písala aj o svojich dvoch synoch a o vianočných sviatkoch. Prezradila, ako sa mladí princovia snažili nájsť svoje vianočné darčeky po celom Kensingtonskom paláci. 

zena.aktualne.cz

K zoznámeniu Ivy a Diany došlo počas toho, ako bola Diana s princom Charlesom v nemocnici, keď si zlomil počas hrania póla ruku. Woodwardovej syn Dean v tom čase ležal v kóme po nehode na motorke, Diana ju preto utešovala. Po čase sa zotavil a bol prepustený domov. Princezná sa rozhodla, že Ivy napíše list „od matky pre matku“.

„Veľa som o tebe premýšľala. Bolo príjemné počuť, že Deanov stav sa zlepšuje, ale nestalo by sa to, nebyť tvojho odhodlania a sily,“ píše sa v liste. Tiež sa v liste ospravedlnila svojej kamarátke za narušenie súkromia médiami, ktoré sa o ich priateľstve dozvedeli naozaj veľmi rýchlo. 

V ponuke bude na aukcii aj druhý list od princezny Diany, ktorý dokazuje jej humornú stránku. Išlo o ďakovací list, ktorý adresovala bodyguardovi kráľovského páru za to, že sa o nich postaral počas cesty do nigérijského Lagosu v marci 1990. Odhaduje sa, že oba listy majú približnú hodnotu rovnakú, okolo tritisíc eur. 

Komentáre