Muž menom Jesse Karmazin je zakladateľom startupovej spoločnosti Ambrosia, ktorú založil po dokončení svojho štúdia na Stanforde. Svoju spoločnosti založil zhruba pred 3 rokmi a dnes sa medzi zákazníkmi teší pomerne veľkej popularite.

Spoločnosť Ambrosia sa zaoberá transplantáciou krvi od mladých ľudí. Ich hlavnou skupinou zákazníkov sú staršie osoby, ktorým Ambrosia deklaruje, že po transplantácii takejto mladej krvi dokážu oddialiť pri svojich zákazníkoch proces starnutia. Mladá krv obsahuje omnoho viacej látok dôležitých na každodenný chod tela a dokonca dokáže lepšie okysličovať a regenerovať orgány.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Joern Pollex/Getty Images

Spoločnosť Ambrosia pred pár dňami spustila aj svoju webovú stránku, na ktorej sa na takúto procedúru môžu ľudia priamo objednať a rovno si ju aj zaplatiť prostredníctvom PayPalu. Na výber majú tak z 2 možností. Prvá je ohodnotená cenovkou $8,000, za čo zákazník dostane na transplantáciu 1 liter krvi. Druhá možnosť stojí zasa $12,000, za čo dostanú zákazníci 2 litre.

O tom, či takáto procedúra dokáže naozaj oddialiť proces starnutia sa zatiaľ vedú len debaty a nič ešte nie je oficiálne potvrdené, no spoločnosť Ambrosia svojej politike zaryto verí zjavne sa teší aj veľkej popularite, kedže v súčasnosti majú otvorených už 5 pobočiek po celých Spojených štátoch.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here