Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Hviezda filmového plátna Rami Malek, ktorý sa do povedomia ľudí od novembra 2018 dostáva najmä prostredníctvom filmu Bohemian Rhapsody, sa nedávno ukázal na verejnosti v spoločnosti svojho brata Samiho. Fanúšikov predstaviteľa Freddieho Mercuryho najviac zaujala podoba, ktorá medzi nimi bola. 37-roční bratia sa narodili s odstupom 4 minút a zatiaľ čo Ramiho v dospelosti zlákal Hollywood a profesionálne sa venuje herectvu, Sami pracuje ako učiteľ a má oveľa pokojnejší život ako jeho slávny brat. O tom, že Rami má identické dvojča verejne prehovoril už v roku 2015 v show Jimmyho Kimmela.

To, že filmu Bohemian Rhapsody sa naozaj veľmi darí, dokazujú nielen ohlasy fanúšikov, ale aj čísla. Na Slovensku sa začal premietať 1. novembra 2018 a v kinách si ho môžeme pozrieť aj teraz, pretože sa stále teší vysokej popularite. Rami bol za svoj výkon ocenený Zlatým glóbusom v kategórii „Najlepší herec“ za takmer dokonalé stvárnenie frontmana skupiny Queen. Film od začiatku novembra doteraz zarobil neuveriteľných 743 miliónov dolárov.

Krásnou zaujímavosťou je, že počas natáčania sa Rami Malek dal dokopy s herečkou Lucy Boynton ( predstaviteľka snúbenice Freddieho Mercuryho). Láska z filmového plátna ožila a zaľúbenci sa spolu objavujú na verejnosti bok po boku dodnes.

Rami Malek a Lucy Boynton


Komentáre