Téma, ktorá je v Rusku obrovským tabu! Ruský prezident Vladimir Putin (66) sa údajne stal otcom dvojičiek, ktoré 7. mája 2019 priviedla na svet jeho dlhoročná milenka, gymnastka a bývalá olympionička Alina Kabaeva (36), s ktorou sa zoznámil približne v roku 2000. Napriek tomu, že utajený pôrod dvojičiek sa odohral na súkromnej VIP klinike v Moskve a verejnosť sa o ňom nemala dozvedieť, v polovici mája sa táto informácia predsa dostala na povrch. Viaceré ruské portály informáciu zverejnili, no drvivá väčšina z nich ju po pár hodinách stiahla. Prebrať ju však za ten čas stihli iné, svetové médiá, a tak sa pôrod chlapčekov ututlať nepodarilo. Pozornosť pritiahli tiež udalosti, ktoré sa odohrali na súkromnej klinike počas Alininho pôrodu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Na jednom z poschodí kliniky evakuovali celé oddelenie vrátane pacientov pre zabezpečenie maximálneho súkromia rodičky. Polovica personálu kliniky mala nariadenú dovolenku a návštevy boli v tom čase zakázané. Chlapčekovia prišli na svet cisárskym rezom a ich biologickým otcom má byť práve Vladimir Putin, ktorý svoj vzťah s bývalou olympioničkou udržiava už takmer 20 rokov a jej meno sa na verejnosti nespája s iným mužom, než s ním. Okrem dvojičiek má Alina ešte dve deti, syna a mladšiu dcéru. 

Zdroj: lepoint.fr /2001/

Putin sa so svojou manželkou Ľudmilou, s ktorou má 2 deti, rozviedol v roku 2014, no utajovaný vzťah s milenkou Alinou udržiava podľa ruských médií už takmer 20 rokov. Koncom roka 2018 na otázku jedného z novinárov, či sa plánuje znova oženiť odpovedal takto: „Ako vážený človek to budem musieť urobiť skôr či neskôr.“ Nie je tajomstvom, že dlhoročná prezidentova láska po sobáši s ním túži, je teda možné, že Rusko sa v budúcnosti naozaj dočká novej prvej dámy.

Komentáre