Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Mladá matka si prešla peklom kvôli hormonálnym zmenám, ktoré sa jej v tele začali diať po pôrode syna. Určitými prejavmi hormonálnej nerovnováhy trpela už pred pôrodom, no po ňom prepukli naplno a jej život sa zmenil na trápenie. 33-ročná Svetlana Savchenkova trpela pre nadmerné ochlpenie, ktoré sa jej začalo objavovať na tvári a hrudníku a rok od roku silnelo a tmavlo. Keď už bola naozaj zúfalá a nevedela, ako tento problém riešiť, manžel jej povedal o televíznej šou s názvom I’m Ashamed of my Body, ktorá by jej podľa neho mohla pomôcť vrátiť sa k normálnemu životu a psychickej pohode.

Svetlana dlho neváhala a do šou sa prihlásila. Priznala, že nežiadúce ochlpenie jej spôsobuje hanbu a problémy v manželstve. Sedemročnému synovi zakázala, aby sa dotýkal jej tváre a roky nosila na tvári rúško, ktorým si zakrývala viditeľne zarastenú tvár. Keďže lekári jej nevedeli pomôcť, rozhodla sa vložiť svoju nádej do televíznej šou.

Obávala sa totiž, že ak s tým nezačne niečo robiť, rozpadne sa jej rodina – syn ju prestane mať rád a manžel (ktorý jej účasť v šou sám navrhol) si nájde inú. Svetlane sa v rámci šou venovali elitní lekári z Ruska, vďaka ktorým mohla byť kvalitne liečená na ochorenie polycystických vaječníkov, podstúpila laserovú terapiu a liečbu hormónmi. Počas procesu schudla viac ako 13 kíl a okrem toho má konečne dôvod na úprimný úsmev.

PRED
PRED ZMENOU /Zdroj: fashionbehindthescene.com

„Po rokoch som konečne šťastná. Nemusím si holiť tvár, nebojím sa, že kvôli zarastenej tvári stratím manžela a môj syn sa ma konečne môže dotýkať. Konečne chodím von bez toho, aby som musela svoju tvár skrývať,“ hovorí k svojej premene Svetlana, ktorej problémy boli zapríčinené prebytočnými mužskými hormónmi kvôli hormonálnej nerovnováhe.

PO ZMENE / Zdroj: dailymail.co.uk

Komentáre