Nemecká modelka, ktorá prešla v minulosti dobrovoľne zmenou farby pokožky z bielej na tmavú sa vyjadrila vo svojom poslednom televíznom vystúpení o tom, že s manželom plánujú prírastok do rodiny. Ona samotná verí, že ich dieťa bude tmavej pleti, hoci ona sa narodila ako beloška a jej manžel je tiež bledej pleti.

zdroj: ITV

Martina Big začala s procedúrami na zmenu farby pleti zhruba pred 2 rokmi. Za ten čas jej lekári pravidelne vstrekovali do tela melanin, vďaka ktorému žena prešla vytúženou zmenou farby svojej pokožky z bledej na tmavú. Martina samú seba teraz vidí už, ako človeka tmavej pleti a tvrdí, že na svojom tele cíti viaceré fyzické zmeny.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Jej pokožka sa zafarbila tmavou farbou, menia sa jej vlasy a začínajú sa kučeravieť. V televíznej show ďalej oznámila aj fakt, že sa s manželom začínajú pokúšať o dieťa, pri ktorom ona samotná verí, že bude tmavej pleti. Podľa vyjadrení doktorov je niečo takéto po zmene jej genetického kódu už možné. Ako sa Martina ďalej ešte vyjadrila, túži po tom, aby jej dieťatko bolo tmavej pleti, no halvne aby sa narodilo bezpečne zdravé a milovať ho bude za každých okolností.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here