Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

12-ročný Andrés bol nútený urobiť rozhodnutie, ktoré by mu nezávidelo žiadne dieťa. Vo všeobecnosti nie je príjemné, keď musia deti niesť následky neprimeraného správania rodičov, obzvlášť keď na vlastné oči vidia, ako hrubo sa rodič správa. Andrés bol nútený vzdať sa svojho domáceho miláčika kvôli tomu, že jeho otec ho kopal, bil a inak fyzicky týral, čomu chcel chlapec zabrániť, no nevedel ako. Napokon dospel k rozhodnutiu, ktoré určite veľmi ublížilo jeho detskej duši, no bolo pre psíka tým najlepším.

pixabay.com

„Volám sa Andrés a mám 12 rokov. Moja mama a ja sme sa rozhodli nechať psíka u vás. To všetko bez vedomia môjho otca, pretože uvažoval, že ho predá. Stále ho bije a kope. Raz ho kopol tak silno, že mu zranil chvost. Dúfam, že mu môžete pomôcť a postarať sa o neho. Tu je jeho plyšová hračka, aby na mňa nezabudol,“ znie list, ktorý chlapec spoločne so psíkom v krabici odniesol do útulku. 

Krabicu sa rozhodol položiť pred bránou útulku Xollin. Nádherné šteniatko dostalo šancu na nový začiatok, i keď chlapec tým stratil obľúbeného štvornohého miláčika. Keď pracovníci útulku našli krabicu so šteniatkom a úprimným listom, okamžite sa o príbeh podelili na sociálnej sieti: „Niekto nechal tohto psíka pri dverách útulku v škatuli s plyšovou hračkou a listom. Dieťa v ňom napísalo, že jeho otec psíka vždy bil a plánoval ho predať. Preto v stave zúfalstva nechal psíka tu, aby ho zachránil.“ Krásny psík dostal meno Rene a momentálne si ho chce adoptovať až 300 ľudí.

instagram.com

Komentáre