Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

S domácimi zvieratkami sa človek nikdy nenudí! Kto má zviera vie, že život s ním je niekedy ťažký, no tie chvíle pohody a predovšetkým zábavy stoja za to! O zábavu majú postarané aj majitelia kocúrika Beana, o ktorom môžeme povedať, že je nesmierne fotogenický. A rád papá všetko, čo mu príde do cesty. Obľúbil si napríklad banány, a svet sa fotiek kocúra vychutnávajúceho si banán nemôže nabažiť. Prečo?

Zdroj: facebook.com/catnamedbean

Malý chlpáč Bean totiž svojimi pózami a pohľadmi mnohým užívateľom sociálnych sietí pripomína filmy pre dospelých a herečky v nich. Zatiaľ čo väčšina fanúšikov Beanovej fanpage si z nevinného gurmána robí posmešky a mačaciu pornstar, nájde sa aj zopár takých, ktorých tieto fotografie pohoršujú. Vraj nie je správne, aby si majitelia a cudzí ľudia robili žarty zo zvieraťa a prirovnávali ho k pornoherečkám.

Zdroj: facebook.com/catnamedbean

Beanovi majitelia sú za každú srandu a svojho kocúrika nadovšetko ľúbia. No nedalo im nepodeliť sa o tieto perfektné zábery s verejnosťou. Okrem banánov však Bean zbožňuje tiež jogurty, tatársku omáčku alebo iné zaujímavé ľudské jedlo. Nepohrdne ani nápojmi v šálke a páčia sa mu tiež slamky. Fotky z jedenia týchto druhov jedál však nemajú taký podivný šmrnc, ako v prípade banánov…

Zdroj: facebook.com/catnamedbean
Zdroj: facebook.com/catnamedbean

Komentáre