Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Anglický ostrov sa mení na Isla Nublar. Jeden z rezidentov chcel svojmu synčekovi urobiť radosť, tak mu objednal dinosaura. Ten je však omnoho väčší, ako si pri jeho objednávaní myslel. Na záhradu mu ho museli zložiť žeriavom.

zdroj: Andre Bisson / Facebook

Syn Adreho Bissona sa volá Theo, má 4 roky a je doslova posadnutý dinosaurami. Po vzhliadnutí Disney animovanej klasiky s názvom Dinosaur si obľúbil druh dinosaura Carnotaurus. Niekoľko mesiacov malý Theo stále svojmu otcovi hovoril, že by chcel sochu toho najväčšieho Carnotaura, aká sa dá kúpiť. Otec Andre mu jeho prosbu splnil, ale ani on sám ešte netušil, že objednal dinosaura v životnej veľkosti.

Andre Bisson / Facebook

Keď Andre začal sochu dinosaura hľadať, nič poriadne na internete nemohol nájsť. Jeho manželka, Theova mama, mu však povedala, že neďaleký Jersey Tamba Park predáva svojich dinosaurov. Andre do parku zavolal a zistil, že majú veľkú sochu Carnotaura, ktorú mu môžu predať. Theov otec bol rozhodnutý, že sochu kúpi a svojmu synčekovi urobí radosť. Podľa informácii, ktoré našiel na stránkach parku si myslel, že socha bude omnoho menšia. Mýlil sa. Ostal poriadne prekvapený, keď mu pred domom zastavil žeriav a  nákladné auto, z ktoré vytrčiavala hlava dinosaura. 

zdroj: Andre Bisson / Facebook

Socha bola v skutočnej veľkosti, dlhá 6 metrov. Malý Theo neskrýval úprimnú detskú radosť, keď sochu zbadal a to jeho otca tešilo najviac. Za sochu zaplatil približne £1000. 

Komentáre