Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Matka piatich detí vo svojej otvorene spovedi pre portál Dailymail odhalila, že je závislá od konzumácie mastencového prášku a za deň dokáže zjesť aj celú 200 gramovú tubu. 44-ročná Lisa Andersonová začala konzumovať Johnson’s zásyp pred zhruba 15 rokmi, keď vo svojej kúpeľni dostala náhle nutkanie tak urobiť. Bolo to tesne po tom, čo dokúpala svojho malého syna.

zdroj: SWNS

Jej chuť na prášok sa po prvej konzumácii začala zintenzívňovať a dnes už 44-ročná žena priznáva, že si dopraje chuť tohto prášku zo svojej ruky zhruba každých 30 minút a dokonca sa už aj stalo, že sa v noci kvôli tomuto nutkaniu zobudila.

Lisa tvrdí, že na konzumáciu svojho obľúbeného prášku Johnson’s minula už viacej ako 9000 EUR pri čom týždenne na jeho nákup minie zhruba 10 EUR. Ďalej taktiež uvádza, že najdlhší čas, ktorý bez konzumácie zásypu vydržala je 2 dni. Svoju nezvyčajnú závislosť dlhé roky tajila aj pred svojim okolím a prvý človek, ktorý sa o tom dozvedel je jej bývalý partner. Ten sa jej už viackrát predtým pýtal, prečo sa tak často zakráda do kúpeľne.

zdroj: SWNS

Svoje tajomstvo sa už rozhodla konzultovať aj s lekármi, keďže sa dozvedela, že môže trpieť poruchou stravovania známou ako syndrómom pica. Tento syndróm vyvoláva u pacientov zvláštne nutkanie konzumovať chemikálie, farby alebo kozmetiku. Mastenec obsiahnutý v prášku sa považuje za jedovatý pri jeho akomkoľvek požití a dokonca sa hovorí, že môže spôsobovať aj rakovinu. 

Komentáre