Edi Okoro (30) bol presvedčený, že chce svoju priateľku požiadať o ruku. No kedy je na to ten správny čas? Na túto otázku nemal odpoveď ani sám Edi. Vedel však, že to musí byť niečo originálne a zaujímavé, a preto posunul žiadosť o ruku o niekoľko levelov vyššie. Svoju priateľku žiadal o ruku celý mesiac a ona o tom nemala potuchy.

Zásnubný prsteň nosil celý mesiac pri sebe, ak by sa náhodou naskytla vhodná príležitosť. Každým dňom jej ho chcel nasadiť, no stále neprichádzal ten správny okamih. Zrazu si uvedomil, že ho má vždy pri sebe a jeho priateľka vôbec nič netuší. Vtedy mu v hlave vznikla myšlienka, že by nebolo zlé všetky premeškané príležitosti zdokumentovať fotoaparátom. „Po mesiaci čakania som sedel doma na gauči a bol som zahladený do prsteňa. Cally ma pritom skoro prichytila. A vtedy mi v hlave skrsol nápad. Zachytím všetky okamihy na fotkách, kedy som ju už mohol požiadať o ruku, ale neurobil som to a moja polovička to ani len netušila,” napísal na sociálnej sieti.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com

Nakoniec pridal Edi fotku, kde má jeho snúbenica už prsteň na ruke. „Tak sme sa nakoniec zasnúbili. A ako to nakoniec môj miláčik spravil? To je už iný príbeh, no fotky z mesačného zasnubovania sú krásne a bude to spomienka na celý život,“ smeje sa Cally Read.

Ženy, vidíte? Praví romantici ešte predsa len nevymreli. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here