Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Dvadsaťtriročná Therese z Wisconsinu dobre vie, že zásnuby patria k jedným z najromantickejších chvíľ zaľúbených. Chcela svojej sestre dopriať aby si mohla spätne pripomenúť túto chvíľu a zaznamenať to pomocou videa a fotografií. A okrem toho chcela byť jednoducho pri tom a vidieť zásnuby na vlastné oči.

Keďže nechcela svojej sestre a jej nastávajúcemu pokaziť romantický okamih, chcela byť čo najmenej nápadná. Rozhodla sa teda prezliecť za krík aby čo najlepšie splývala s pozadím, pretože celé zásnuby sa mali odohrávať v parku. Neskôr sa na twitteri podelila so svojimi priateľmi s fotografiami. Mnohí ju chválili za vynaliezavosť a oddanosť voči svojej staršej sestre.

www.twitter.com

„Zo svojho úkrytu som na nich mala perfektný výhľad. Andrew vedel, že som niekde schovaná, ale nebol si istý, či som naozaj niekde nablízku,“ hovorí mladá Američanka. Nakoniec sa odhalila hlasným výkrikom. Jej sestra bola síce zo začiatku šokovaná a nechápala čo sa deje, no neskôr uznala, že to bol dobrý nápad. „Bola to mimoriadna udalosť,“ dodala na záver Therese.

www.twitter.com

Komentáre