Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vegánka sa stala terčom posmechu po tom, ako ju jej priateľ požiadal pred rokom o ruku. Do avokádovej kôstky vyrezal zárez, do ktorého vložil zásnubný prsteň. Zámer mal byť čisto symbolický, pretože žena, ktorú žiadal o ruku miluje avokádo a je vegánka, no ostatným pozorovateľom sa jeho nápad zdal veľmi nešťastný. 

„Minulý rok v tento deň ma môj najlepší priateľ požiadal, aby som bola navždy jeho životnou partnerkou. A urobil to avokádom. Na farmárskom trhu! S prsteňom, ktorý bol v jeho rodine už 75 rokov,“ uviedla žena k fotke na Instagrame. Dodala, že vidno, ako dobre ju snúbenec pozná lebo avokádo miluje.  

facebook.com

Fotka sa však aj napriek tomu nezaobišla bez kritických komentárov, kde ľudia narážajú na to, že ide o mileniálnu záležitosť. „Je to celkom nešťastný spôsob, ale páči sa mi ten prsteň,“ znie jeden z kritických komentárov. Ďalší užívateľ si nevie úplne predstaviť ako to, že avokádo ostalo po taký dlhý čas stále krásne zelené. „Mal so sebou tú polku avokáda? Odložil si ho na stôl jedného z predávajúcich? Urobil ryhu do nového avokáda a vložil do nej prsteň, aby na fotke vyzeralo dobre?“ pýta sa neznáma osoba.

Komentáre