Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vianoce v kráľovskom paláci začínajú o niečo skôr, ako v ostatných rodinách. Už v lete kráľovná píše listy a pohľadnice pre najbližších a Kate Middleton vyberá ozdoby na vianočný stromček, ktoré budú kontrastné od tých, ktoré už majú svoje roky a tradíciu. Je to prove ona, kto si vianočné obdobie užíva najviac z celej kráľovskej rodiny. Kate milovala Vianoce už od malička, no jej radosť z nich sa znásobila, keď sa jej narodili deti a mohla pripravovať prekvapenia pre ne. 

profimedia.sk

Štedrý deň prebieha úplne klasicky. Deti ozdobujú vianočný stromček starožitnými ozdobami a dospelí účastníci sa starajú o niekoľkochodovú večeru. Následne na to si celá rodina vypočuje kráľovninu slávnostnú reč a presunú sa k rozbaľovaniu darčekov. Kráľovná je zásadne proti tomu, aby si rodina medzi sebou dávala drahé darčeky, a preto je pravidlom, že sa vzájomne obdarovávajú malými vtipnými darčekmi. 

pluska.sk
profimedia.sk

Je jedna vec, ktorú si vojvodkyňa Kate na Vianoce nevie odpustiť. Každý rok dáva svojim najbližším vtipný vianočný sveter. Každý dostane rovnaký, ktorý sa líši len farebným spracovaním. Tento čin vojvodkyne sa stal už akousi tradíciou, na ktorú sa členovia rodiny každý rok tešia. 

sk.glbnews.com

Komentáre