Využívanie technológií monitorovania satelitnej dopravy v podniku zabezpečuje zvýšenie efektívnosti vozového parku, automatizáciu obchodných procesov a je riešením problémov riadenia a analýzy v doprave. To sa dosahuje vďaka rozšírenej funkcii špecializovaného softvéru na monitorovanie prepravy pomocou GPS trackera.

Špecializovaný softvér je nainštalovaný na automatizovaných pracoviskách dispečerov, logistov, IT špecialistov, pracovníkov údržby, riaditeľov bezpečnosti a obchodných lídrov. Systém vám umožňuje distribuovať funkčnosť a riešiť úlohy na rôznych úrovniach riadenia a kontroly – od online monitorovania prepravy na úrovni operátora alebo dispečera, až po strategické plánovanie a analýzu prepravných prác na úrovni manažéra.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V prípade potreby funguje tento systém aj ako špeciálny imobilizér, ktorým sa snažíte páchateľovi  na diaľku zabrániť v odcudzení vozidla. Výhod systému monitorovania vozidiel je ale oveľa viac.

GPS monitoring
zdroj: podnikatel.cz

Hlavné výhody monitorovacích systémov vozidiel od spoločnosti TSS GROUP®

Základný koncept celého systému tvorí riešenie širokého spektra premyslených úloh na rôznych úrovniach riadenia a poskytuje pokročilú funkčnosť pre dostupnosť nástrojov na vytváranie vlastných správ a analýz. K strategickým výhodám ale patrí:

  • Plánovanie práce vozového parku a personálu;
  • Automatické vytváranie rôznych databáz a príručiek na krížové zadávanie informácií;
  • Optimalizácia plánovania na základe systémovej analýzy;
  • Monitorovanie polohy vozidla a nákladu – geografické súradnice, rýchlosť a smer pohybu;
  • Zobrazenie polohy na elektronickej mape, prezentácia údajov o stave, parametroch a trasách vozidla v on-line režime.
  • Kontrola spotreby paliva, bezpečnosti a správania sa zamestnanca na ceste.

Presný GPS monitoring tak odhalí možné zlyhanie a nevhodné správanie. Pomôže vám eliminovať zbytočné straty a dostať autá na správne trasy. Všetko bez zbytočných starostí a práce, vyriešite k spokojnosti celej korporácie.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here