Na ruskom cintoríne pri meste Ufa sa nachádza jeden náhorbný kameň, ktorý vytŕča nad ostatné. Nie len svojou výškou, ale hlavne svojim jedinečným dizajnom.

Tento nezvyčajný pomník bol na svojom mieste umiestnený na pamiatku Rity Shameeva, ktorá zomrela v januári 2016. Podľa dostupných zistených informácii dal tento jedinečný náhrobný kameň osadiť jej otec, Rais Shameev.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Ufa1/east2west news

Autentický náhrobný kameň znázorňuje všetko, čo by ste od klasického iPhonu mohli očakávať. Má na sebe presne vytesaný home button, tlačidlá na upravovanie hlasitosti, kameru a dokonca aj veľké Apple logo na zadnej strane. Tým, čo každého však dostane, je veľká fotografia nebohej Rity na pozadí tohto masívneho „iPhonu“. 

Náhrobný kameň priťahuje pozornosť takmer každého návštevníka tohto cintorínu. Jeden z miestnych sa na jeho adresu vyjadril: „Keď som ho prvý krát videl, nevedel som, či mám veriť vlastným očiam. Ako sa môže americký telefón objaviť na ruskom cintoríne? Potom som prišiel bližšie a pochopil som.“ Taktiež sa ďalej vo svojom rozhovore pre miestne médium ProUral vyjadril, že videl už rôzne náhrobné kamene, no žiadny ešte nebol ako tento.

zdroj: Ufa1/east2west news

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here