Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Odľahlý rozhlasový vysielač stojaci uprostred austrálskej buše nie je práve miestom, ktoré by priťahovalo veľkú pozornosť. Teda pokiaľ nie je celé pokryté lienkami. V poslednej dobe začal tento vysielač priťahovať obrovskú pozornosť celej Austrálie. Z nejakého dôvodu sa tu začali zlietať lienky z celého okolia.

zdroj: Steve Chapple | Facebook

Fotografie zverejnil na svojom facebookovom profile istý Steve Chapple, ktorému sa podarilo zachytiť milióny lienok na jednom mieste. Steve vyhľadáva tento hmyz pravidelne, zvyčajne ich však na tomto mieste býva maximálne tisíc. V súčasnosti však ich počty na tomto mieste tvoria milióny. „Vždy sa na tomto mieste v tomto ročnom období nachádza niekoľko tisíc jedincov, no takéto množstvo som tu ešte nikdy nevidel,“ povedal Steve pre austrálske média.

zdroj: Steve Chapple | Facebook

Dôvod prečo toto miesto lienky tak obľubujú vedci nepoznajú no s veľkou mierou pravdepodobnosti sa sem chodia páriť.

Not the best video but these are ladybirds. Swarming everywhere today and up to three inches thick on the ground in places. That many that the photographers had to retreat to the car!!!!!! This video is exclusively managed by Caters News. To license or use in a commercial player please contact info@catersnews.com or call +44 121 616 1100 / +1 646 380 1615

Uverejnil používateľ Steve Chapple Sobota 7. apríla 2018

 

Komentáre