Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Začínala v seriáloch, ktoré zbožňovali deti a tínedžeri z celého sveta. Pôsobila tiež ako modelka a speváčka. Teraz troška vyrástla a v 21 rokoch sa rozhodla kariérne sa posunúť. Herečka Bella Thorne si sadla na režisérsku stoličku a čoskoro vyjde prvý film, pod ktorým bude podpísaná nie ako herečka, ale ako režisérka. Z detskej hviezdy sa prepracovala do brandže filmov pre dospelých a jej film Her & Him bude už čoskoro dostupný aj na stránke PornHub.

Zdroj: eu.usatoday.com

Na Youtube sa už k tomuto filmu objavil aj trailer. Premiéra sa bude konať na filmovom festivale v nemeckom meste Oldenburg už v polovici septembra 2019 a hneď po premiére bude dostupný na PornHube. Film zachytáva vzťah muža a ženy a mapuje ich nekončiaci sa boj o dominanciu. Podľa Belly ide o modernú verziu známej hry Rómeo a Júlia. 

Aj keď pôvodne zamýšľala natočiť hororový film s vianočnou tématikou, nakoniec si to rozmyslela, stavila na klasiku a inšpirovala sa neľahkým vzťahom Rómea a Júlie. Film so psychologickou zápletkou okorenený o pikantné scény a nenaplnené túžby hlavných postáv bude na PornHube spadať do kategórie Premium.

Komentáre