Každý človek je charakteristický svojimi vlastnosťami a hodnotami, ktoré v konečnom dôsledku prenáša na svoje okolie. Pokiaľ je to okolie interiéru, môžeme hovoriť o osobitom štýle. V súčasnosti sa preferuje jednoduché ladenie doplnkov, ktoré nepotrebujú žiadne špeciálne zdobenie. Minimalizmus je jednoducho v trende.

Na jeho aplikáciu do vášho priestoru vám postačí:

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
  • farba stien
  • vhodne zvolený nábytok(ideálne sektorový)
  • jeden výrazný doplnok
zdroj: russwittmann.com

Ak dokážete vhodne kombinovať spomenuté veci, budete nakoniec prekvapení aj vy. Základom je teda farba stien, ktorej sa podmieňuje výber toho ostatného. Pokiaľ si zvolíte jednoduchú bielu, dá sa k nej vybrať vintage toaletný stolík a možno moderný sektorový nábytok. Ten je ideálny pre svoju variabilitu, ktorá sa do takýchto podmienok naozaj dokonale hodí.

Pravidlá, ktoré by ste mali dodržať

Každé zariaďovanie má svoje pravidlá, ale je len na každom jednom z nás, ako ich budeme uplatňovať v našich podmienkach. Jednoduchý, moderný a otvorený priestor by mal byť celistvý, nie však nudný. Vybavenie musí byť praktické a zároveň spĺňať základné estetické normy. Keď sa dostaneme k spomínanému doplnku, mohla by ním byť nádherná krištáľová váza, ktorá je svojím spracovaním a tvarom vhodná do moderných priestorov a zároveň aj klasickej a zabývanej domácnosti.

Krása rokov minulých sa nezaprie ani v dnešnom modernom trende

Vlastnosti krištáľu sú nám známe už niekoľko rokov a pokiaľ sa k nim pridá elegancia brúsenia, máme o nádherný pocit v našom interiéri postarané. Nebude potrebné naozaj nič iné, pretože v minimalizme sa kladie dôraz na jednoduchosť. Krištáľ je svojou priezračnosťou na splnenie týchto podmienok dokonalým prostriedkom.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here