Obývacia izba

Vaša obývacia izba vás prezentuje. Je to miestnosť, ktorá sa bude dlhodobo spájať s priateľmi a rodinou. Vzhľadom k tomu, ako často budete používať tento priestor, je nevyhnutné, aby ste mysleli na trvanlivosť, cenu a celkový štýl. V tomto prípade nemusíte používať také detaily, ktoré sa riešia pri výbere nábytku do spálne, kde je dôležitý pokoj a pohoda. Obývacia miestnosť je jednou z najväčších častí domova, ktorá sa musí prispôsobiť štýlu života slobodného muža, ktorý toho veľa nepotrebuje. Klasikou by mala byť pohovka, či sedacia súprava, najlepšie v tmavých farbách. Vyžaduje si to jednoduchosť a určitú dávku estetiky. Televízia a dobrá zostava kvalitných reproduktorov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Bez ohľadu na miestnosť by ste mali investovať do väčších zásuvkových systémov, kde sa dá skryť aj prípadný neporiadok. V byte osamelého muža je to predsa samozrejmosť.

Kúpeľňa

Hygiena je dôležitá pre každého bez rozdielu. Muži potrebujú rovnakú dávku rozmaznávania ako ženy. V prvom rade je však pre nich nutný, dostatočný priestor na holenie. Zrejme viac preferujú praktickejší sprchový kút, ktorý sa lepšie prispôsobí ich rýchlemu životnému štýlu.

V každej jednej izbe a celkovom interiéri je základom určitá téma. Mixovanie viacerých štýlov sa príliš neodporúča, pretože to pôsobí naozaj rušivo. Taktiež bez ohľadu na konkrétnu miestnosť sa dá veľmi dobre využiť sektorový nábytok.

Keď neviete kam s tým

Ozvláštniť celý priestor vedia aj zaujímavé svietidlá. Zmeniť ho dokážu aj nové obliečky a ručné mydlá vo vašej kúpeľni. Ak máte veľa fotiek, ktoré nemajú svoje miesto, stačí ich dať zarámovať a zavesiť na stenu. Iným spôsobom, môže byť využitie predaja obrazov online, ktoré budú dokonalým solitérom na každej stene. Niekedy ide o malé a jednoduché veci, ktoré môžu z vášho priestoru urobiť veľkú krásu.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here