Máte málo času?

Kvôli fajčeniu a nadmernej konzumácii kávy, zuby zatemnila farba, ktorá vám prestala vyhovovať? Nemáte čas ísť k zubárovi a vyriešiť tento problém? Nevadí. Odborníci v klinických laboratóriách vytvorili pre vás univerzálne bieliace pásiky. S ich pomocou si môžete profesionálne a rýchlo očistiť zuby zo žltej farby bez poškodenia skloviny.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

3Dwhite bieliace pásiky jednoducho fungujú vďaka svojmu tvaru, ktorý úplne kopíruje anatómiu vašich zubov. Sú pokryté špeciálnym chemickým zložením, ktorý nepoškodzuje zuby a poradí si s ich povlakom.

zdroj: pluska.sk

Objavte výhody domáceho bielenia zubov

K dokonalému a žiarivo bielemu úsmevu vám pomôže samozrejme pravidelná ústna hygiena, to znamená, že pri vašom modernom umývadle by ste mali tráviť s čistením zubov niekoľko minút denne. Ak si chcete ale zosvetliť odtieň vašej zubnej skloviny, môžete to urobiť s týmito pásikmi, ktoré majú niekoľko výhod:

  • Použitie pásikov nespôsobuje reakcie a nemá vedľajšie účinky;
  • Výsledok použitia 3Dwhite pásikov je pozoruhodný už po prvej aplikácii;
  • Pri používaní pásikov a zubnej pasty zostáva bielenie zubov pomerne dlho, aj napriek spotrebe ovocia a kávy, z ktorých zuby výrazne žltnú;
  • Bielenie je možné vykonať aj vtedy, ak máte okrem vlastných zubov aj korunky;
  • Postup bielenia netrvá veľa času a môže sa vykonávať doma bez toho, aby ste boli odvrátení od dôležitých záležitostí;
  • Výhodná cena je len čerešničkou na torte.
zdroj: vitadent.sk

Ak sa chcete presvedčiť o tom, ako dokonalý úsmev môžete vďaka nim mať aj vy, neváhajte si vybrať konkrétny tip a vaše zuby vám bude závidieť každý.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here